KAVON CZ s.r.o. - Uvodní stránka
 
KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Velmi přesné vyvrtávání a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Akreditovaná kalibrační laboratoř momentu síly
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Zaměstnání - nabídka volných pracovních pozic
Kontakt
     
     
     

 

 
  Stahlwille
SRN
 
 
Historie:
Ruční nářadí Stahlwille má již vice jak 140letou tradici. Její zakladatel Eduard Willese v roce 1862 se věnoval výrobě nástrojů vyrobených z kované oceli. Později jeho nástupci synové Emil a Eduard Wille rozšířili výrobu na speciální nářadí pro strojírenství, stavby lodí, zámečnické a kovářské práce a opravy. V roce 1914 firma zaměstnávala už více jak 500 zaměstnaců a 80%  svých výrobků vyváželi do evropských zemí.
 

Eduard Wille 

Současnost:
Ruční montážní nářadí Stahlwille lze nalézt v mnoha oblastech. Zejména pak v energetickém sektoru, v dopravě, v průmyslu a  leteckém sektoru. Firma úzce spolupracuje také s výrobci automobilů nebo kosmických lodí, kde je kladen důraz především na bezpečnost, přesnost a rychlost.
Letecký průmysl je jedním z nejvíce technicky náročných odvětví na světě.
Komplexní řešení nástrojů na výrobu leteckých dílů, jako jsou draky, podvozky a motory patří mezi strategické cíle Stahlwille.
V odvětví dopravy Stahlwille vyvinulo společně s předními výrobci automobilů kompletní speciálních programy, nástrojů pro záruka mobility po celém světě.
Firma se angažuje také v motoristickém sportu. Jako technický sponzor a dodavatel se pohybuje od mistrovství světa superbiků až po formuli 1

 
Dodáváme:
Firma Kavon.cz je schopna pro své zákazníky dodat vše z celého sortimentu s více jak 4500 položkami společnosti Stahlwille. Jedná se o komplexní nabídku všech typů ručního montážního nářadí. Dodáváme nářadí v přehledných modulech z ABS plastu, vozíkách, kufrech nebo po jednom kusu ve všech metrických a palcových rozměrech, včetně nejiskřícího nářadí do výbušného prostředí. Poskytujeme zásadně dlouhodobou záruku i proti roztažení klíče.
 

 
Kontrolní ukladací systém pro nářadí (Control System Tool-TSC)
 
Kontrolní ukladací systém pro nářadí  byl primárně vyvinut firmou Stahlwille ve spolupráci se společnoností British Aerospace s cílem vylepšit bezpečnostní opatření při manipulaci s nářadím v leteckém průmyslu.
Systém byl vypracován na základě poznatků a zkušeností při výrobě a údržbě  ve vojenském i civilním leteckém průmyslu. Později byl uzpůsoben i ostaním modulárním systémům, které se využívají nejenom v letectví, ale také v potravinářském a ostatním zpracovatelském průmyslu, s potřebou neustále zlepšovat standardy bezpečnosti a minimalizace rizika kontaminace a problémů souvisejících se zpracovávanými výrobky.

Stahlwille s kontrolním ukladacím systémem pro nářadí (Control System Tool-TSC) v kombinaci s vysoce kvalitním nářadím přínáší možnost jedinečného a komplexního způsobu, jak řešit opravu a údržbu také například v zámořských plavidlech nebo jiných a technologický náročných zařízeních.
TCS ukládací systém STAHLWILLE zajišťuje dokonalé uspořádání nářadí ve vozících na nářadí nebo boxech na nářadí.

 
Všechno nářadí je přehledně uspořádáno, vždy po ruce a bezpečně na svém místě.
Zapuštěné výřezy pro jednotlivé nástroje jsou individuálně tvarované pomocí počítačové technologie, aby každý nástroj byl uložen na odpovídajícím místě. V takto upraveném prostředí je nářadí snadno vyjmutelné díky dodatečnému vybrání.V takto upraveném prostředí je nářadí snadno vyjmutelné díky dodatečnému vybrání.
Jednotlivé zapuštěné výřezy, jsou zvýrazněné žlutým podkladem pro rychlé rozeznání chybějícího nářadí.
Jednotlivé zapuštěné výřezy, jsou zvýrazněné žlutým podkladem pro rychlé rozeznání chybějícího nářadí. Systém tak díky své propracovanosti šetří čas a peníze.
Vložky jsou odolné vůči chemikáliím a extrémně pružné. Jsou vyrobeny ze dvou vrstev s dvěma barevnýma vložkama. Vrchní polovina je černá a spodní žlutá.
Kontrolní ukladací systém pro nářadí přináší snížení prostojů, zvýšení efektivity při správě nářadí, což vede k vyšší produktivitě při montáži a údržbě techniky a zároveň finančním úsporám.
Po ukončení manipulace a uložení nářadí zpět do boxu je velmi snadná kontrola veškerého použitého nářadí.

 
Momentový klíč MANOSKOP 730 VDESTAHLWILLE
 
Společnost STAHLWILLE přichází s čerstvou novinkou řadý nařadí VDE do 1000V. Řada STAHLWILLE VDE obsahuje vše, co bude elektrikář potřebovat pro každodení práci. V sadě nářadí jsou mimo šroubováků, kleští, také izolované momentové klíče. Novinkou je momentový klíč MANOSKOP® 730 VDE, který je určen pro práci v prostředí, kde jsou pod napětím elektrické kabely či jiné elektrické komponenty. MANOSKOP® 730 VDE má dvojitý bezpečnostní izolovaný plastový obal, který však nemá žádný vliv na přesnost a spolehlivost nástroje. Tento momentový klíč společnosti STAHLWILLE je součástí jedinečného světového konceptu.
Tento momentový klíč umožňuje koncovým uživatelům přistroj kalibrovat a přizpůsobit si ho podle vlastních představ bez nutnosti demontáže. Dokonce je možné měnit hlavu ráčny, aniž by bylo nutné překontrolovat nastavení stupnice. A jako by to nestačilo, přístroj v sobě skrývá neocenitelný bezpečnostní zámek QuickRelease.


 
Momentový klíč MANOSKOP 714 a 714R STAHLWILLE
 

Elektromechanický momentový klíč Manoskop 714R je vysoce kvalitní elektromechanický momentový klíč určený pro kontrolované utahování i s kontrolou úhlu pootočení. Manoskop 714 nabízí 3 funkční režimy - limitní (při dosažení nastavené hodnoty momentový klíč překlapne), peak (zaznamenání vrcholové hodnoty), Track (zobrazení aktuálního momentu)

Elektromechanický momentový klíč Manoskop 714R nabízí 4 měřicí režimy (Kroutící moment, úhel pootočení, kroutící moment s ovládáním velikosti úhlu pootočení, úhel pootočení s ovládáním velikosti moment). Možnost programování šroubových spojů (až 200 spojů v 25 přednastavených sekvencí). Možnost volby tolerance pro každý spoj individuálně. Digitální momentový klíč je programovatelný i přes PC. Momentový klíč Manoskop 714 Vás automaticky upozorní na datum další kalibrace a to na základě počtu šroubových spojů nebo časového intervalu. Moment a úhel je na displeji zobrazen současně a naměřené hodnoty jsou nezávislé na místě použití síly. Klíč je dodán se dvěma certifikáty  pro moment a pro úhel. Klíč je dodán v pevném plastovém kufříku. Ke klíči je poskytnut softwarem a potřebné vybavení pro připojení k tiskárně či k PC. Přesnost momentového klíče je +/-1%.

 

Obsah balení:
Elektromechanický momentový, plastový kufřík se zamykáním, 4x baterie, USB datový kabel, software pro přenost dat, kalibrační list pro moment i úhel.


 
Klíče STAHLWILLE (silné, extrémně pružné a odolné)
 

U komerčně dostupných klíčů není brán příliš ohled na odlnost klíčů při maximálním zatížení. Ty mohou prasknout a způsobit vážné zranění ruky. Stahlwille přichází s vlastní technologii, která tyto kritické situace zohledňuje.

Aby se snížilo riziko prasknutí je použit materiál, který prasknutí eliminuje. Výsledkem je mimořádně stabilní, přesto štíhlý a lehký klíč, který vzhledem k vnějším rozměrům umožňuje snadnou a bezpečnou práci i ve stísněných prostorech. Klíče jsou známé svojí precizní, dobře padnoucí ergonomii a jejich schopností rychleji
soustředit sílu na místo použití.

 
Klíče jsou extremně trvanlivé, vyjimečně odolné, kované z velmi kvalitních speciálních ocelí. Optimální vytvrzení je zajištěno v peci bez škálování a oduhličení. Vysoká pevnost v ohybu a nízká hmotnost je zajištěna pomocí  dvojitého-T-profilu. Klíče jsou navíc příjemné na dotyk. Systém zabezpečování Firma STAHLWILLE získala mezinárodně uznávaný Certifikát podle DIN ISO 9001 od DQS (Německé asociace pro certifikaci kvality systémů).

Porovnání zatěžové zóny komerčně prodávaných klíčů a klíčů STAHLWILLE

 

 

 

Zátěžové zóny komerčně prodávaných klíčů
Zátěžové zóny klíčů STAHLWILLE

Stranový klíč STAHLWILLE v olejové lázni

 

Katalog firmy Stahlwille ke stažení.

Osvědčení CZ - strana 1

 

Návrat na začátek strany