KAVON CZ s.r.o. - Uvodní stránka
 
KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Velmi přesné vyvrtávání a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Akreditovaná kalibrační laboratoř momentu síly
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Zaměstnání - nabídka volných pracovních pozic
Kontakt
     
     
     

 

 
 KAVON
CZ 
 
  Kalibrace a servis momentových klíčů 
 

V rámci neustálého zkvalitňování služeb zákazníkům zřizuje naše firma laboratoř pro kalibraci a servis momentových klíčů. Tato služba nabývá na důležitosti se zvyšující se kvalitou výroby a uplatňování norem ISO, kdy se měřidla musí kontrolovat v pravidelných intervalech. Provádíme kalibraci všech typů momentových klíčů (kontrolních, lámacích, překlapávacích, prokluzových) a šroubováků dle mezinárodních standardů.

Kalibrační laboratoř č. 2293 v oboru moment síly akreditovaná ČIA o.p.s.

 

 
       

 

 

           

 
 Stahlwille
SRN 

Přesné momentové překlapávací klíče, kalibrační životnost 200000 šroub. spojů rozsah do 1000 Nm.

 
Momentový klíč MANOSKOP 714 a 714R STAHLWILLE
 
 

Elektromechanický momentový klíč Manoskop 714R je vysoce kvalitní elektromechanický momentový klíč určený pro kontrolované utahování i s kontrolou úhlu pootočení. Manoskop 714 nabízí 3 funkční režimy - limitní (při dosažení nastavené hodnoty momentový klíč překlapne), peak (zaznamenání vrcholové hodnoty), Track (zobrazení aktuálního momentu)

Elektromechanický momentový klíč Manoskop 714R nabízí 4 měřicí režimy (Kroutící moment, úhel pootočení, kroutící moment s ovládáním velikosti úhlu pootočení, úhel pootočení s ovládáním velikosti moment). Možnost programování šroubových spojů (až 200 spojů v 25 přednastavených sekvencí). Možnost volby tolerance pro každý spoj individuálně. Digitální momentový klíč je programovatelný i přes PC. Momentový klíč Manoskop 714 Vás automaticky upozorní na datum další kalibrace a to na základě počtu šroubových spojů nebo časového intervalu. Moment a úhel je na displeji zobrazen současně a naměřené hodnoty jsou nezávislé na místě použití síly. Klíč je dodán se dvěma certifikáty  pro moment a pro úhel. Klíč je dodán v pevném plastovém kufříku. Ke klíči je poskytnut softwarem a potřebné vybavení pro připojení k tiskárně či k PC. Přesnost momentového klíče je +/-1%.

Obsah balení:
Elektromechanický momentový, plastový kufřík se zamykáním, 4x baterie, USB datový kabel, software pro přenost dat, kalibrační list pro moment i úhel.


 
 Torqueleader
Anglie 

Kontrolní mechanické a elektronické, lámací, prokluzové momentové klíče a šroubováky, originální patentované konstrukce s dlouhou životností. Pro aplikace ve zdravotnictví, elektronice, průmyslu. Mechanické a elektronické přístroje pro seřízení průmyslových moment klíčů a utahovaček od 0,014 Nm do 30 Nm.

Princip kontrolního a prokluzového klíče
Charakteristiky momentových klíčů


 
 Norbar
Anglie 

Utahovačky pro plynulé zatahování šroubových spojů s modulovou konstrukcí pro použití vzduchového, elektrického nebo hydraulického motorového pohonu s přesností zatahování až ±1% a rozsahu od 90 do 100000 Nm životnost cca 20 let Ruční posilovače kroutících momentů od 1300 Nm do 47500 Nm Překlapávací moment. klíče do 1500 Nm pro průmysl a servis Rotační a statické převodníky a elektronické vyhodnocovací jednotky pro měření dynamického a statického Mk od 0,1 Nm do 100000 Nm Elektronická zařízení pro kalibraci momentových klíčů do 2500Nm s přesností do ±0,25% ze čtené hodnoty. Mechanické a elektronické přístroje pro kontrolu a seřízení průmyslových momentových klíčů Speciální přístroje pro kontrolu rázových utahovaček, kontrolu kvality šroubů. Kalibrační váhy pro primární kontrolu zařízení používaných pro kalibraci momentových klíčů. U všech zařízení pro utahování a kontrolu Mk je zachován princip sledovatelnosti a jsou dodávána s kalibračním protokolem.


Gravitační váhy instalované ve ŠKODA a.s. Mladá Boleslav

   

Dílenské kontrolní přístroje

     

T-BOX a TDMS software
Pro-Log Hi-Tech přístroj pro měření momentu, úhlu a uchování dat pro statistické vyhodnocení
Ultrazvukový měřič napětí USM-1


 
 Software
KAVON.CZ 

Softwarové vybavení vyvinuté firmou Kavon pro vyhodnocení a tisk kalibračních protokolů momentových klíčů dle ISO norem.

Speciální nabídka pro autoservisy

 

Návrat na začátek strany