KAVON CZ s.r.o. - Uvodní stránka
 
KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Velmi přesné vyvrtávání a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Akreditovaná kalibrační laboratoř momentu síly
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Zaměstnání - nabídka volných pracovních pozic
Kontakt
     
     
     

 

 
 
 MOMENTO
Švédsko 
  Momento

Nabízíme široký sortiment kvalitního kovaného příslušenství pro rázové utahováky,  závitových spojů a šroubení všeho druhu a šroubovací bity včetně souvisejícího příslušenství. Všechny výrobky jsou tepelně ošetřeny, aby se zvýšila jejich síla a odolnost. Firma Momento vyrábí exluzivní rázové nástrčné hlavice a příslušenství od roku 1951. Je expertem na závitové utahovací prostředky a šroubové spoje všeho druhu. Důležitou částí programu firmy Momento jsou nástroje vyráběné přesně dle přání zákazníka, čímž se tato firma snaží vyhovět všem speciálním přáním jednotlivých zákazníků na celém světě. Výrobky jsou vyráběny z lehkých kovů, nerezové oceli, stejně jako z jejiskřivých a nemagnetických materiálů.

 

MOMENTO S UNIKÁTNÍ POVRCHOVOU ÚPRAVOU BEZ PŘÍTOMNOSTI VEŠKERÝCH TĚŽKÝCH KOVŮ

Nová povrchová úprava výrobků firmy Momento pod označením Momento Silverline™, byla vyvinuta s cílem chránit životní prostředí a zdraví uživatelů. Výrobní proces šetrný k životnímu prostředí  vychází z požadavků klientů firmy Momento a reaguje také na celosvětový trend v oblasti životního prostředí.

Do dnešní doby se využívala povrchová úprava tmavou oxidací, protože barva nebo chrom není v určitých prostředích schválen normami ISO. Roky výzkumu a testování firmy Momento ukázaly, že povrchová úprava Momento Silverline™ se světle stříbrným odstínem splňuje nebo překračuje všechny výkonnostní charakteristiky z předchozích produktů.

Kromě toho má nový povrch výrobků Momento další výhody. Mimo ekologické nezávadnosti to je například lepší viditelnost pro operátora ve stísněných a špatně osvětlených prostředích.

Zástupce společnosti Momento Torbjörn Palmberg informoval, že reakce distributorů po celém světě na aktuální produkt jsou velmi pozitivní.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ RÁZOVÉ HLAVICE ŠVÉDSKÉHO VÝROBCE PRO VÁS...

 

 

Katalog firmy MOMENTO ke stažení.

 

 

Návrat na začátek strany