AKTUALITY

NOVINKA STAHLWILLE nařadí VDE do 1000V

SipkaSpolečnost STAHLWILLE přichází s čerstvou novinkou řadý nařadí VDE do 1000V. Řada STAHLWILLE VDE obsahuje vše, co bude elektrikář potřebovat pro každodení práci. V sadě nářadí jsou mimo šroubováků, kleští, také izolované momentové klíče.

Novinkou je momentový klíč MANOSKOP® 730 VDE, který je určen pro práci v prostředí, kde jsou pod napětím elektrické kabely či jiné elektrické komponenty. MANOSKOP® 730 VDE má dvojitý bezpečnostní izolovaný plastový obal, který však nemá žádný vliv na přesnost a spolehlivost nástroje. Tento momentový klíč společnosti STAHLWILLE je součástí jedinečného světového konceptu.


Novinka Norbar - Momentový klíč Clicktronic

SipkaNový momentový klíč Clicktronic anglické firmy Norbar byl navržen tak, aby kombinoval osvědčené mechaniky profesionálních klíčů s displejem OLED (Organic Light-Emitting Diode). 

Výsledkem jsou přesné, trvanlivé, pohodlné a snadno použitelné momentové klíče. Digitální displej poskytuje uživateli více jasnou a snadno čitelnou stupnici, která významně přispívá ke snížení chybného nastavení. Na novém digitálním displeji lze také snadno volit jednotky Nm, dNm, Kgm, Kgcm, Lbf.ft, Lb inch.


EVOTORQUE®2 Norbar Evoluce v kontrole kroutícího momentu

Nekompromisní přesnost od 100 do 6000 Nm

SipkaFirma Norbar zkombinovala osvědčenou technologii
přenosu a paměti dat. Můžete pracovat a ukládat
hodnoty kroutícího momentu, kroutícího momentu a úhlu
nebo použít režim audit. Vše pomocí univerzálního
elektronického momentového nářadí v rozsahu od 100 do 6000 Nm.

KAVON E-SHOP NÁŘADÍ PRO SKUTEČNÉ PROFESIONÁLY

   
   
   

 

   

Sipka Vážení zákazníci, dovolte nám představit nově vypracovaný Eshop společnosti KAVON.cz, který nyní nabízí propracovaný, ale přehledný a jednoduše ovladatelný elektronický internetový obchod.

Naší snahou je v něm nabídnout ke všem produktům veškeré dostupné informace včetně technických specifikací, obrazových příloh a tabulek. Velkou výhodou nového Eshopu pro zákazníka je jeho široká flexibilita a nezávislost na otevírací době společnosti.

Eshop firmy KAVON.CZ prozatím nabízí omezený sortiment zboží, který bude postupně rozšířován s jeho rostoucí návštěvností a nároky a potřebou zákazníků.

Nový Eshop prozatím poběží ve zkušebním provozu a budeme operativně reagovat na poptávku zákazníků. Při výběru zboží, vám budou k dispozici i účelné informace na našich webových stránkách. V našem Eshopu mohou nakupovat jak zákazníci neregistrovaní tak i registrovaní.

Registrovaní a ověření zákazníci budou mít řadu výhod, nejprve však musí být podle pravidel schváleni.

 

   
     
     
     
Návrat na začátek strany
 
AKTUALITY

Tak individuální jako jsou vaše potřeby

SipkaSTAHLWILLE vozíky na nářadí. Vozíky na nářadí 90, 95, 95VA, 98VA - Nová generace STAHLWILLE. Vozíky na nářadí
vyrobené v Německu vystupující z davu díky modernímu designu, narůstající bezpečnosti a
pro uzpůsobení vozíku na míru vašim osobním požadavkum. Všechny tyto vozíky na nářadí mají robustní konstrukci a dvoustupňový nebo třístupňový bezpečnostní koncept pro maximum klidu
a ochrany pri práci.


IR inovativní řada QX - AKU

SipkaAmerická firma Ingersol Rand, jejímž jsme oficiálním zástupcem v České republice, přichází s novou inovativní řadou QX -AKU precizních šroubováků a utahováků. Toto vysoce kvalitní nářadí vám poskytne kontrolu, pohodlí a komunikaci, které potřebujete pro vaše montážní linky. Kompaktní, ergonomický design, osm uživatelsky programovatelných konfigurací a řízení utažení s digitálním snímačem momentu a úhlu zvyšuje výkon nástroje do nových výšin. Varianta bezdrátové komunikace poskytne kontrolu procesu s I / O, automatická konfigurace přepínání v real-time data archivace až 10 nástrojů na modul řízení komunikačního procesu (PCM).

SipkaAkumulátorové nářadí Ingersoll Rand 20V přináší vysoký výkon, který potřebujete pro svou práci při šroubování, utahování kol automobilů, údržbě a různých opravách a operacích, nebo tam, kde není možné z různých důvodů použít jiné než akumulátorové nářadí, nebo zajistit dodávku elektrické energie, nebo mít k dispozici stlačený vzduch. Např. mimo osídlené oblasti, v polích, při opravách zemědělské techniky, při montážích energetických rozvodů atd. Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand je také určeno pro průmyslové aplikace zejména řada QX.