KAVON CZ s.r.o. - Uvodní stránka
 
KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Velmi přesné vyvrtávání a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Akreditovaná kalibrační laboratoř momentu síly
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Zaměstnání - nabídka volných pracovních pozic
Kontakt
     
     
     
<
 
 MAKITA
Japonsko 

Komplexní nabídka elektrického nářadí, včetně Aku a benzínového nářadí (pily, křovinořezy, sekačky na trávu, vysokotlaké čističky s benzínovým motorem). Provádíme pozáruční servis a záruční servis, dodáváme veškeré příslušenství.

Díky přísným normám, které výrobce této specializované značky samozřejmě dodržuje, slibuje nářadí naprostou dokonalost i při každodenním využití. Makita poskytuje komfort díky ergonomickému tvarování přístrojů i jejich rukojetí a samozřejmě také díky příjemným materiálům, které jsou na rukojeti použité. Zaručí Vám pevný úchop a veškerá práce se pro Vás rázem stane odpočinkem a zábavou

.

 
MAKITA

 
 

 

 

 

 

 MAKITA/ MAKTEC
Japonsko 

V nabídce máme také kompletní sortiment hobby nářadí od firmy MAKITA pod názvem MAKTEC.

Maktec je značka, pod kterou firma Makita vyrábí Hobby nářadí v dostupnější cenové relaci. I přes označení "HOBBY" je kvalita strojů značky Maktec velmi vysoká a lze ji doporučit všem  kutilům.

Pro nadšence a kutily je toto nářadí jako stvořené. Zaručuje snadnou manipulaci, odlehčenou váhu nářadí a mnoho dalších výhod. I hobby nářadí z dílny Makita Vám zaručuje netradičně široký sortiment toho nejžádanějšího ručního nářadí a samozřejmě taktéž velmi atraktivní ceny.

 

 

 

 


 
 DOLMAR/ MAKITA
SRN 

Značka Dolmar se orientuje především na výrobu zařízení pro lesnictví, úpravu zeleně, rekutivaci porostů a zahrady. Renomované výrobky této značky splňují požadavky všech možných uživatelů od velmi náročného profesionálního nasazení v lesnictví nebo zemědělství až po denní potřebu při práci kolem domu a zahrady. Výrobky DOLMAR přesvědčují každého uživatele o svojí vysoké kvalitě a spolehlivosti.

 

 

 

 

 INGERSOLL RAND
USA 

Kompletní nabídka Aku nařadí světového výrobce obchodního a průmyslového zboží Ingersoll Rand, jejímž jsme oficiálním zástupcem v České republice.

Produkty Ingersoll Rand jsou dobrými pomocníky při práci, hlavně pro jejich výkon, ergonomii a širokou možnost použití, která vám vždy zajistí spolehlivé splnění vámi stanovených úkolů.

Akumulátorové nářadí Ingersoll Rand 20V přináší vysoký výkon, který potřebujete pro svou práci při šroubování, utahování kol automobilů, údržbě a různých opravách a operacích, nebo tam, kde není možné z různých důvodů použít jiné než akumulátorové nářadí, nebo zajistit dodávku elektrické energie, nebo mít k dispozici stlačený vzduch. Např. mimo osídlené oblasti, v polích, při opravách zemědělské techniky, při montážích energetických rozvodů atd. Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand je také určeno pro průmyslové aplikace zejména nová řada QX.

 


 

Ostatní výrobci

Sortiment ostatních výrobcú na dotaz.

Servisní služby

Zákaznící se na nás mohou obrátit s dotazem na sevis nářadí. Provádíme záruční a pozáruční servis následujících značek nářadí: Makita  (akumulátorové a elektrické ruční nářadí.) JEI Solution/ Slugger: (Elektromagnetické vrtačky a ruční okružní pily na kov). Ingersoll Rand: (servisní nářadí, průmyslové nářadí, pneumatické a rázové utahováky, přesně elektronicky řízené zatahovací systémy, pneumatické orbitální brusky, pneumatické prumyskové brusky a pneumatické rázové utahováky. 

 

Návrat na začátek strany