<>

KAVON CZ s.r.o. - Uvodní stránka
 
KAVON CZ s.r.o.

Nářadí ruční 
Nářadí ruční elektrické
Vrtačky s el. magnetickým upínáním
Broušení 
Brusivo 
Velmi přesné vyvrtávání a vrtání
Kompresory a vzduchové rozvody
Tváření otvorů a závitů
Měření tažné a tlačné síly 
Příslušenství pro rázové utahováky
Manipulace speciální
Ingersoll-Rand
 
Akreditovaná kalibrační laboratoř momentu síly
Služby servisní
Katalogy ke stažení
 
Zaměstnání - nabídka volných pracovních pozic
Kontakt
     
     
     

 

AKTUALITY KAVON.CZ
 
   NOVÝ E-SHOP KAVON.CZ
CZ

Sipka Vážení zákazníci, dovolte nám představit nově vypracovaný Eshop společnosti KAVON.cz, který nyní nabízí propracovaný, ale přehledný a jednoduše ovladatelný elektronický internetový obchod.

Naší snahou je v něm nabídnout ke všem produktům veškeré dostupné informace včetně technických specifikací, obrazových příloh a tabulek. Velkou výhodou nového Eshopu pro zákazníka je jeho široká flexibilita a nezávislost na otevírací době společnosti.

Eshop firmy KAVON.CZ prozatím nabízí omezený sortiment zboží, který bude postupně rozšířován s jeho rostoucí návštěvností a nároky a potřebou zákazníků.

Nový Eshop prozatím poběží ve zkušebním provozu a budeme operativně reagovat na poptávku zákazníků. Při výběru zboží, vám budou k dispozici i účelné informace na našich webových stránkách. V našem Eshopu mohou nakupovat jak zákazníci neregistrovaní tak i registrovaní.

Registrovaní a ověření zákazníci budou mít řadu výhod, nejprve však musí být podle pravidel schváleni.

 

  SPECIÁLNÍ AKCE STAHLWILLE vozík na nářadí
DE

Sipka Skvělé vybavení za skvělou cenu!!! Velmi kvalitní nářadí si zaslouží vhodné uložení. Nový STAHLWILLE vozík na nářadí nyní přichází s kombinací 131 kusů prvotřídního nářadí vyrobeného v Německu s fantastickým designem v detailu spolu s nejnovějším vozíkem na nářadí č. 90/131. Šest zásuvek umožňuje plný výsuv a včetně dvoustupňové bezpečnosti. Vše za bezkonkurenční cenu. Speciální cena: 27 720 Kč   Původní cena: 53 757 Kč Ceny bez DPH.

 • • Robustní vozík pro nářadí poslední generace, který zahrnuje sady vysoce kvalitního nářadí
 • •  Šest jednoduše vyjímatelných zásuvek montovaných na plno výsuvných pojezdech
  • Dobře ovladatelná kolečka s brzdou, odolná vůči olejům a kyselinám
 • • Dva stupně bezpečnosti - celkové uzamčení a možnost uzamykání jednotlivých zásuvek Robustní madlo pro snadnou ovladatenost
 • • Plastová pracovní plocha je otěruvzdorná a odolná vůči rozpouštědlům
 • • Dobře ovladatelná kolečka s brzdou, odolná vůči olejům a kyselinám
 • • Obsahuje 131 kusů prvotřídního nářadí: očkoploché klíče 6-24 mm Kombinuje vidlicové klíče spolu s ráčnovými klíči 8, 10, 13, 17, 19 mm, 1/4” a 1/2” ořechy, ráčny, nástavce atd., sada pilníků, sada průbojníků se středovým důlčíkem, velký výběr šroubováků, kleští a dalšího nezbytného ručního vysoce kvalitního nářadí.
 

  NOVINKA STAHLWILLE nařadí VDE do 1000V
DE

Sipka Společnost STAHLWILLE přichází s čerstvou novinkou řadý nařadí VDE do 1000V. Řada STAHLWILLE VDE obsahuje vše, co bude elektrikář potřebovat pro každodení práci. V sadě nářadí jsou mimo šroubováků, kleští, také izolované momentové klíče.

Novinkou je momentový klíč MANOSKOP® 730 VDE, který je určen pro práci v prostředí, kde jsou pod napětím elektrické kabely či jiné elektrické komponenty. MANOSKOP® 730 VDE má dvojitý bezpečnostní izolovaný plastový obal, který však nemá žádný vliv na přesnost a spolehlivost nástroje.

Tento momentový klíč společnosti STAHLWILLE je součástí jedinečného světového konceptu.

 

  FOCUS 2016/2017 Nářadí STAHLWILLE pro profesionály
DE

SipkaTak individuální jako jsou vaše potřeby STAHLWILLE vozíky na nářadí. Vozíky na nářadí 90, 95, 95VA, 98VA - Nová generace STAHLWILLE. Vozíky na nářadí vyrobené v Německu vystupující z davu díky modernímu designu, narůstající bezpečnosti a pro uzpůsobení vozíku na míru vašim osobním požadavkum. Všechny tyto vozíky na nářadí mají robustní konstrukci a dvoustupňový nebo třístupňový bezpečnostní koncept pro maximum klidu a ochrany pri práci.

SYSTÉM KONTROLY NÁŘADÍ. Zpočátku byl TCS kontrolní systém nařadí vyvinut firmou STAHLWILLE ve spojení s britským leteckým průmyslem ke zlepšení bezpečnosti práce. Dnes je tento systém oceňován zaměstnavateli v automobilovém a v jiných odvětvích průmyslu a obchodu pro přesvědčivé výhody. Systém garantuje vysoký stupeň organizace a bezpečnosti, vysoký stupeň ochrany drahého nářadí od poškození a je ideální všude tam, kde dochází ke “zmizení” nářadí. Výhodná investice peněz, která se vyplatí.

 

  EVOTORQUE®2 Norbar Evoluce v kontrole kroutícího momentu
ENG

Sipka Nekompromisní přesnost od 100 do 6000 Nm. Firma Norbar zkombinovala osvědčenou technologii přenosu a paměti dat. Můžete pracovat a ukládat hodnoty kroutícího momentu, kroutícího momentu a úhlu nebo použít režim audit. Vše pomocí univerzálního elektronického momentového nářadí v rozsahu od 100 do 6000 Nm.

EvoTorque 2 je elektronické momentové nářadí, navrženo pro přesnou aplikaci utahovacího momentu na závitových spojích. Unikátní technologie “inteligentního cítění spoje” měří průběžně během utahování kroutící moment a pokud je to nutné, aktivuje dynamickou brzdu. Ta zabrání přetažení utahovacího momentu kvůli setrvačnosti motoru.

Toto elektronické momentové nářadí bylo zkonstruováno pro dosažení přesných kroutících momentů na různých typech šroubových spojů. Inteligentní technologie Norbar řeší tyto problémy a tím se můžete spolehnout na kvalitu své práce.

 

 Novinka Norbar - Momentový klíč Clicktronic
ENG

Sipka Nový momentový klíč Clicktronic anglické firmy Norbar byl navržen tak, aby kombinoval osvědčené mechaniky profesionálních klíčů s displejem OLED (Organic Light-Emitting Diode). Výsledkem jsou přesné, trvanlivé, pohodlné a snadno použitelné momentové klíče.

Digitální displej poskytuje uživateli více jasnou a snadno čitelnou stupnici, která významně přispívá ke snížení chybného nastavení. Na novém digitálním displeji lze také snadno volit jednotky Nm, dNm, Kgm, Kgcm, Lbf.ft, Lb inch.

 • Technický popis:
 • • Jasný a snadno čitelný O.L.E.D. displej.
 • • Jedinečné na momentovém klíči, nálepka TimeStrip® poskytuje vizuální • indikaci o stavu kalibrace
 • • Zobrazerní kroutícího momentu ve 12 jednotkách.
 • • Kalibrováno do +/-3 % a nový mechanismus zajišťuje, že je přesnost • zachována pro delší dobu.
 • • Zamykací bezpečnostní systém push/pull "tlač/táhni" zabraňuje nechtěnému přestavení.
 • • Každý klíč je dodáván s kalibračním listem splňující požadavky normy ISO 6789:2003.
 • • Dodává se s vestavěným lithiovým akumulátorem a nabíjecím kabelem.
 

  IR inovativní řada QX - AKU
USA

Sipka Americká firma Ingersol Rand, jejímž jsme oficiálním zástupcem v České republice, přichází s novou inovativní řadou QX - AKU precizních šroubováků a utahováků. Toto vysoce kvalitní nářadí vám poskytne kontrolu, pohodlí a komunikaci, které potřebujete pro vaše montážní linky.

Kompaktní, ergonomický design, osm uživatelsky programovatelných konfigurací a řízení utažení s digitálním snímačem momentu a úhlu zvyšuje výkon nástroje do nových výšin. Varianta bezdrátové komunikace poskytne kontrolu procesu s I / O, automatická konfigurace přepínání v real-time data archivace až 10 nástrojů na modul řízení komunikačního procesu (PCM).

 

 

SipkaAkumulátorové nářadí Ingersoll Rand 20V přináší vysoký výkon, který potřebujete pro svou práci při šroubování, utahování kol automobilů, údržbě a různých opravách a operacích, nebo tam, kde není možné z různých důvodů použít jiné než akumulátorové nářadí, nebo zajistit dodávku elektrické energie, nebo mít k dispozici stlačený vzduch. Např. mimo osídlené oblasti, v polích, při opravách zemědělské techniky, při montážích energetických rozvodů atd.

Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand je také určeno pro průmyslové aplikace zejména nová řada QX. Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand se vyznačuje dlouhou životností - nejlepší ve své třídě. Akumulátorové nářadí Ingersoll-Rand má vynikající poměr síly a hmotnosti a ceny pro přístup v úzkých místech.

 

Návrat na začátek strany

rovnání zatěžové zóny komerčně prodávaných klíčů a klíčů STAHLWILLE